masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Düğmeciler Mahallesi Okur Sk. No: 2/3 Eyüpsultan / İstanbul
Çavuşbaşı Kasrı
30 Ocak 2021, 15:47

Çavuşbaşı Kasrı

Azra Organizasyonu'nun bir başka mekan hizmeti ise Çavuş Başı Kasrı'dır.  Çavuşbaşı Kasrı Sosyal Tesisleri Beykoz’da, 2007’den beri düğün ve davetler için hizmet vereye başladığı andan itibaren biz Azra Organizasyon olarak müşterilerimizin istifadesine sunduk. Bu mekanın ayrıcalığından müşterilerimize istifade etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hem kır düğünü bahçesi hem de kapalı salonuyla kısa sürede adını en iyi Anadolu Yakası düğün mekanları arasına yazdırmış bir yer burası.

Beykoz düğün mekanları arasında en popüler yerlerden olan Çavuşbaşı Kasrı'nda her türlü söz, nişan, kına, düğün ve daha bir çok özel gün ve gecelerinizde Azra Organizasyon olarak müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 

Hem yaz düğünleri hem de kış için uygun alanları ve düğün & davet hizmetindeki 360 derece yaklaşımı ile Anadolu Yakası’nın en popülerlerinden. Açık hava düğün mekanında yağmura karşı İstanbul’un en büyük açılır kapanır şemsiyeleriyle hazırda beklediklerini de belirtelim.

 

Sosyal Medya :
Paşa Köşkü Et Lokantası
30 Ocak 2021, 15:29
ÖNCEKİ