WhatsApp
Telefon
  • Düğmeciler Mahallesi Okur Sk. No: 2/3 Eyüpsultan / İstanbul
Kanlıca Orman Düğünü
23 Şubat 2024, 00:04

Kanlıca Orman Düğünü

Kanlıca Orman Düğünleri: Doğanın İçinde Unutulmaz Anlar

Azra Organizasyon olarak, son zamanlarda büyük bir rağbet gören ve birçok özel etkinliğe ev sahipliği yapan Kanlıca Orman İşletme Müdürlüğü'nde müşterilerimize eşsiz bir deneyim sunmaktan gurur duyuyoruz. Doğanın kucağında gerçekleşen bu özel günlerde, her türlü organizasyonu profesyonelce düzenleyerek müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

Kanlıca Orman İşletme Müdürlüğü'nde düzenlenen etkinliklerde, söz, nişan, düğün, nikah ve daha birçok farklı konseptte organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özelleştirilmiş hizmetler sunarak, unutulmaz anlar yaşamalarını sağlıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla her detayı özenle planlıyor ve uyguluyoruz.

Kanlıca Ormanı'nın Ayrıcalığı

Kanlıca Ormanı, doğanın huzur verici atmosferiyle öne çıkan ve İstanbul'un stresinden uzaklaşmak isteyenler için ideal bir mekandır. Bu eşsiz doğa harikasında gerçekleşen düğünler, doğanın güzellikleriyle bütünleşerek unutulmaz anılar bırakır. Azra Organizasyon olarak, müşterilerimize Kanlıca Ormanı'nın ayrıcalığını yaşatmayı ve özel günlerini muhteşem kılmayı hedefliyoruz.

İletişim Bilgileri

Eğer siz de doğanın içinde, huzur dolu bir düğün hayal ediyorsanız, bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz:

Adres: Maltepe Mahallesi Litros Ayvalı Dere Sokak No: 22-23 Zeytinburnu, İstanbul
E-Posta: [email protected]
Telefon: 0535 691 10 99
Faks: 0535 691 10 99
Azra Organizasyon olarak, doğanın eşsiz güzellikleriyle buluşmanızı sağlayacak unutulmaz bir düğün deneyimi için sizleri Kanlıca Ormanı'na davet ediyoruz. Bizimle iletişime geçin ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim!

Sosyal Medya :
Mecidiye Kasrı
23 Şubat 2024, 00:03
ÖNCEKİ
Zeytinburnu Düğün organizasyonu
08 Haziran 2022, 18:32
SONRAKİ