masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Düğmeciler Mahallesi Okur Sk. No: 2/3 Eyüpsultan / İstanbul
Küçük Su Kasrı
30 Ocak 2021, 14:47

Küçük Su Kasrı

Azra Organizasyon, İstanbul'un tarihi mekanlarında müşterilerine hizmet verdiği bir başka mekan ise Küçük Su Kasrı'dır. Küçüksu Kasrı'nın nezih, tarihi ve muazzam manzarasını müşterilerinin hizmetine sunmaktan gurur duyar. 

Bu hizmeti yaparken sadece mekanın verdiği havadan ziyade kaliteli ve birinci sınıf bir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

Müşterilerine sunduğu mekanın ayrıcalığı kadar fiyat konusunda da esneklik sunmaktadır. Müşterilerinin bütçesini son derece düşünüyor ve bu konuda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. 

azra organizasyon küçük su kasrı

Neden Küçüksu Kasrı
Küçüksu Kasrı’nda özellikle düğün, kına, nişan ve diğer bir çok etkinlik hizmetini üstlenmekteyiz. Profesyonel ekipmanlarımızla ve yılların verdiği firma tecrübesiyle bu hizmeti yerine getirmekteyiz . Bu özel günlere ek olarak da birçok kurumsal şirketin özel günlerinde yemekleri ve toplantıları da Küçüksu Kasrı’nda yapılabilmektedir. 

azra organizasyon küçük su kasrı


Küçüksu Kasrı'nda Bir Organizasyondan Fazlası
Hayalini kurduğunuz özel gün ve gecelerde Küçüksu Kasrı farkıyla bunu desetkeleyerek akraba, dost ve sevdiklerinizle mutluluğunuza mutluluk katarak unutulmaz bir an yaşamanıza vesile olacaktır. 

azra organizasyon küçük su kasrı

Küçüksu Kasrı, İstanbul Boğaziçi’nde Küçüksu ile Göksu Deresi arasında yer alan ve yerleşim tarihi, Bizans dönemine kadar uzan oldukça önemli kültür miraslarından biridir. Sultan IV. Murad’ın (1623-1640) padişah has bahçelerinden biri olan Küçüksu ve çevresini çok beğendiğini ve buraya “Gümüş Selvi” adını verdiği bilinmektedir. Sultan Abdülmecid (1839-1861), Küçüksu Kasrı’nın bulunduğu yerdeki eski yapıyı yıktırarak, yerine bugünkü kasrı yaptırmıştır.

azra organizasyon küçük su kasrı

 

 

Sosyal Medya :
Azra Organizasyon mutluluğunuza mutluluk katar
21 Ocak 2021, 13:17
ÖNCEKİ
Çavuşbaşı Kasrı
30 Ocak 2021, 15:47
SONRAKİ