masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Düğmeciler Mahallesi Okur Sk. No: 2/3 Eyüpsultan / İstanbul
Mecidiye Kasrı
30 Ocak 2021, 15:09

Mecidiye Kasrı

Azra Organizasyon, İstanbul Boğazı’nın en güzel tepesinde taraçalar üzerinde yükselen tarihi mekanlarından bir diğeri Beykoz Mecidiye Kasrı'nda müşterilerine sunduğu hizmetle gurur duyar. 

Her türlü söz, nişan, kına, düğün, kokteyl ve diğer her türlü özel gün ve gecelerinizdeki organizasyon hizmetlerini en üst seviyede profesyonelce yerine getirmektedir.

İstanbul’un en estetik taş yapılarından olan Beykoz Mecidiye Kasrı, Osmanlı geleneğindeki Serdab (Mermer) Köşkleri’nin en güzel örneklerinden olup tarihe tanıklık etmek isteyenleri bilgi, zarafet ve sanat dolu bir yolculuğuna davet ediyor.

Azra Organizasyon müşterilerinin bütçesini de düşünerek bu tarihi güzel mekanda vereceği hizmetle sizleri en mutlu gününüzde yalnız bırakmayarak dost, akraba ve diğer tüm sevdiklerinizle beraber mükemmel bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. 

Mecidiye Kasrı, İstanbul Beykoz ilçesine bağlı Yalıköy semtinde Hünkâr İskelesi olarak anılan alanın güneyinde bulunmaktadır. Beykoz Kasrı Mısır Valisi Kavalalı Mehmet Ali Paşa tarafından 1845 te verilen talimatla yapılmaya başlanmıştır. 

 

 

Sosyal Medya :
Küçük Su Kasrı
30 Ocak 2021, 14:47
ÖNCEKİ
Çavuşbaşı Kasrı
30 Ocak 2021, 15:47
SONRAKİ