masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Düğmeciler Mahallesi Okur Sk. No: 2/3 Eyüpsultan / İstanbul
Paşa Köşkü Et Lokantası
30 Ocak 2021, 15:29

Paşa Köşkü Et Lokantası

Azra Organizasyonu'nun yıllardır alanında verdiği hizmetle gün geçtikçe büyüyen ve bu büyümeyle hizmet kalitesinden ödün vermeden farklı mekanları bünyesine katarak yoluna devam etmektedir. Bu mekanlardan biri de İstanbul'un gözde mekanlarında Paşa Köşkü Et Lokantası'nda müşterilerine verdiği organizasyon hizmetidir. Burada kına, nişan, söz, düğün, sünnet, kokteyl ve her türlü organizasyon hizmetiyle müşterilerine farklı bir bakış açısı sunmaktadır.

PAŞA KÖŞKÜ ET LOKANTASI HAKKINDA
İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde faaliyet gösteren Paşa Köşkü Et Lokantası, en özel gün ve gecelerin gözde mekanlarından biridir. Mekanın ayrıcalığına binaen organizasyon olarak da verdiğimiz en üst seviyediki hizmetle dost, akraba ve sevdiklerinizle geçireceğiniz bu mutlu anınızda sizlere her türlü hizmeti profesyonelce yapmaktayız. 

Tesiste bulunan 5 farklı salon ve bahçesiyle müşterilerin hayal edemeyeceği bir organizasyon keyfini yaşatıyoruz.  Mercan Salon, Kehribar Salon, Turkuaz Salon, Yakut Salon ve Zümrüt Salon isimleriyle faaliyet gösteren bu salonlarıda farklı renkler ve tarzlar tercih edilmiştir. Kapasitelerinin de birbirinden farklı olduğu bu salonlarda planladığınız davete göre tercih edebiliyorsunuz. Bu salonların planladığınız konsepte göre süslenmesini ve aksesuarlarla donatılmasını müşteri isteği doğrultusunda üstleniyoruz. 

Açık alan tercih etmek isteyen misafirler için ise Paşa Köşkü Bahçe’yi öneriyoruz. Uzun ağaçlar ve rengarenk çiçeklerle yeşilin her tonunu bulacağınız bahçemizi sizin için dizayn edilmiştir. Oturma düzenini isteğinize göre belirliyor, masa ve sandalyeleri bu doğrultuda yerleştiriliyor.

Paşa Köşkü Gaziosmanpaşa düğünleri dışında kına geceleri, nikahlar, söz ve nişanlar ve sünnet düğünleriyle de meşhur. Bunların dışında açılışlar, bayi toplantıları, iş yemekleri ve seminlerler gibi kurumsal etkinlikler için de bizi tercih edebiliyorsunuz. Her türlü imkanı sunduğumuz işletmede %100 memnuniyet ile buradan ayrılmanızı sağlayacağız. Her detayda kaliteyi bulacağınız bir işletmenin farkını yaşamak isterseniz, Azra Organizasyon ile doğru adrestesiniz.

 

Sosyal Medya :
Kanlıca Orman Düğünü
30 Ocak 2021, 15:09
ÖNCEKİ
Çavuşbaşı Kasrı
30 Ocak 2021, 15:47
SONRAKİ