WhatsApp
Telefon
  • Düğmeciler Mahallesi Okur Sk. No: 2/3 Eyüpsultan / İstanbul
Sarıyer Masa Sandalye Kiralama

Sarıyer Masa Sandalye Kiralama

Azra Organizasyon İstanbul Sarıyer Masa Sandalye Kiralama

Tüm Organizasyon işlerinde yaptığımız hizmet ve lojistik desteğimizi Azra Organizasyon olarak Masa ve Sandalye Kiralamada da tam kapasite ve her ihtiyaca cevap verecek şekilde profesyonelce ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda esnek bir fiyat politikasıyla 'SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM' sloganıyla sürdürüyoruz. 

Organizasyon olsun etkinlik olsun merasim olsun tüm toplu buluşmaların olmazsa olmazlarından biri masa ve sandalye ihtiyacıdır. Vatandaşların günü birlik ihtiyaçlarından ziyade ayda yılda bir sefer ya da ömürlerinden belki bir sefer lazım olan toplu bir şekilde büyük bir sayıda masa sandalye alacak gücü yoktur ihtiyaç da yoktur. İşte burada kiralama sistemi devreye giriyor. Masa Sandalye Kiralama hizmeti de bizden sorulur. 

Azra Organizasyon Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama ihtiyacının doğduğu organizasyonlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir. Düğün, nişan, söz, kına, açılış, mevlit, toplu yemekler, toplu buluşmalar, mezuniyet, kutlama, toplu partiler, mitingiler ve daha sayamadığımız bir çok toplu buluşmaların olmazsa olmazlarından biri olan Masa Sandalye Kiralama hizmetinde yine biz Azra Organizasyon olarak sizlere hizmet vermeye talibiz. 

Yılların vermeş olduğu hizmet tecrübesiyle elde ettiğimiz deneyimle yolumuza devam ediyoruz. Organizasyonlarımızda müşterilerimizin hizmetinde kullandığımız sandalye, masa ve diğer tüm malzemelerimiz misyon ve vizyonumuza uygun bir şekilde son model olmasına titizlikle dikkat ediyoruz. 

Kullandığımız Masa, Sandalye ve diğer tüm malzemelerimiz şık, zarif, sağlam ve temiz olmasına dikkat ediyoruz ki organizasyon sahipleri gelen misafirleri karşısında mahcubiyet yaşamaktan ziyade mutlu ve sevinçli bir şekilde ruh halini alsınlar.

Azra Organizasyon Masa Sandalye Kiralama

İsteğe bağlı olarak masa sandalye süsleme hizmetini de alabilirsiniz.

Şirket olarak etkinliklerinizde kullanmanız için masa ve sandalye kiralama hususunda yaratıcı, pratik ve ekonomik etkin çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen tarih ve saatte masa ve sandalyeler tertiplenen organizasyon alanına teslim ediler ve kurulumu sağlanır. Etkinlik bitiminden hemen sonra geri alınır. Yani demek istediğimiz hizmet anlayışımızda işlerimizi zamanında pratik bir şekilde çözüme kavuşturmamızdır. 

Masa Sandalye Kiralama Hangi Organizasyonlarda İhtiyaç Duyulur
Toplu bir şekilde kiralanan Masa Sandalyeler genellikle şu organizasyonlarda kullanırlar.

Kır düğünü organizasyonlarında, düğün organizasyonlarında, nişan organizasyonlarında, kına organizasyonlarında, sünnet düğün organizasyonlarında, mezuniyet organizasyonlarında, doğum günü organizasyonlarında, konser organizasyonlarında ev için sandalye kiralama-evde nişan için sandalye kiralama, kilise düzeni nikah organizasyonu, açılış, mevlit, toplu yemekler, toplu buluşmalar, mezuniyet, kutlama, toplu partiler, mitingiler ve daha sayamadığımız bir çok toplu buluşmaların olmazsa olmazlarından biri olan Masa Sandalye Kiralama hizmetinde yine biz Azra Organizasyon olarak sizlere hizmet vermeye talibiz. 

Azra Organizasyon Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralamada Fiyat Anlayışımız

Masa sandalye kiralama hizmetini verdiğimiz müşterilerimizin hassasiyetini dikkate alarak ürün yelpazemizde bulunan malzemelerin kalitesi, temizliği ve deforme olmamış sağlam ve son derece yeni ürünler olmasıdır.  Azra Organizasyon Masa Sandalye Kiralama fiyatları konusunda hizmetini alacağınız ürüne ve nakliye yapılacak mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

Yine Azra Organizasyonun her zaman oluşturduğu farklılık müşterilerine verdiği hizmet anlayışıdır. Sipariş verdiğiniz ürünü rezarvasyon yapılan gün ve saatte nakliyesi ve kurulumu dahil olmak üzere teslim edilmesidir. Yani müşterilerimize garanti verdiğimiz bir diğer husus ta hizmet kalitesinden ödün vermememizdir. Ve müşteri memnuniyetini böylesi güzel ve mutlu bir günlerinde bizim de mutluluklarına ber nebze de olsa katkımızın olmasıdır. 

Kısacası müşterilerimizin tertipleyeceği herhangi bir organizasyon, etkinlik ve merasim için masa ve sandalye başta olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm konularda hizmetlerimiz mevcuttur. 

Hizmet ağımız başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi ve istenildiği takdirde Türkiye'nin farklı bölgelerinde mevcuttur.

Azra Organizasyon Masa Sandalye Kiralama

 Masa Sandalye Kiralama Grubumuz Şu Şekildedir?

10 kişilik yuvarlak Masa kiralama
6 kişilik dikdörtgen masa kiralama
10 kişilik yuvarlak masa örtüsü kiralama
4 kişilik dikdörtgen masa kiralama
Tiffany sandalye kiralama
Minderli Tiffany Sandalye kiralama
Kolsuz plastik sandalye kiralama
İsterseniz plastik sandalyeler saten örtülerle giydirilerek süslenir
Minderli Lake sandalye kiralama 
Katlanır Lake Sandalye Kiralama
Kokteyl masası kiralama
Servis masası kiralama
Nikah masası kiralama
Yuvarlak & Banket Masası Kiralama
10 Kişilik ahşap yuvarlak yemek masalarıdır. İstenilen şekilde kurulumu yapılar ve beyaz saten örtü ile giydirilir.
Nikah Töreni Tiffany Sandalye Kiralama
Napolyon Sandalye Kiralama
Minderli Napolyon Sandalye Kiralama
Pleksi, ahşap ve plastik Napolyon Sandalye çeşitlerimizden inci beyazı, şeffaf, düz beyaz, gold, gümüş renkleri seçebilirsiniz.
Ayrıca siyah renk Napolyon Sandalye seçeceğimiz de mevcuttur.
Streç sandalye örtüsü kiralama
Saten sandalye örtüsü kiralama
Masa üstü yapay çiçek kiralama
Masa numaratörü kiralama
Nikah Masası Takımı: (Nikah masası, gelin-damat sandalyeleri, puflar ve çiçek)
Kına tahtı kiralaması
Sünnet tahtı kiralama (padişah tahtı, kral tahtı)
Oturma grubu kiralama
Kokteyl masası kiralama
Bar taburesi kiralama
Servis Masası Kiralama
Catering (yemek) servis hizmetleri için skörtlerle giydirilmiş servis masaları
Kokteyl masası kiralama
Bistro masa kiralama
Bar masası kiralama

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Azra Organizasyon nedir?

Azra Organizasyon, düğün organizasyonu, masa sandalye kiralama, kokteyl organizasyonu, nişan organizasyonu, Tiffany sandalye kiralama, Napolyon sandalye kiralama, animasyon yiyecekler, pamuk şeker, Mısır Popcorn, sünnet düğün organizasyonu ve evlenecek çiftler ile düğün sektöründe hizmet veren firmayız. Türkiye’de lider, büyük organizasyon sitesidir.

Renkli Başlangıçlar 2004 senesin den beridir alanında uzman deneyimli çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 Azra Organizasyon olarak bulunduğunuz her şehir de organizasyonunuz da hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Hayır, herhangi bir sınırlamamız yoktur. Sadece organizasyon yapılacak mekanın kriter seçenekleri sizlere sunarak detaylarını vermekteyiz.

Organizasyon türüne göre değişiklik gösteren görev dağılımı gerekçesiyle, farklı iş planlamaları yürütüyoruz.