WhatsApp
Telefon
  • Düğmeciler Mahallesi Okur Sk. No: 2/3 Eyüpsultan / İstanbul
Maslak Kasrı Düğün Organizasyonu

Maslak Kasrı Düğün Organizasyonu

Son zamanlada bir çok organizasyona ev sahipliği yapan Maslak Kasrı büyük bir rağbet görmektedir. Bir çok organizasyona ev sahipliği yapan Maslak Kasrı'nı bizler de Azra Organizasyon olarak bu mekanın ayrıcalığından faydalanmak isteyen müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz. 

Müşterilerimiz tercih etmeleri halinde her türlü söz, nişan, düğün, nikah ve daha bir çok farklı konseptlerle bu hizmeti Maslak Kasrı'nın mekan ayrıcalığıyla sunmaya hazırız. Bunu da son derece profesyonel ve tecrübeli ekip ve ekipmanlarımızla yapıyoruz. 

azra organizasyonu maslak kasrı düğün

MASLAK KASRI NEREDE BULUNUYOR?

Maslak Kasrı’nın bulunduğu bölgedeki ilk yapılaşmanın 1800’lü yıllara dayandığı ve dönemin padişahı Sultan 2.Mahmud’un alanı av ve dinlenme yeri olarak kullandığı bilinmektedir.

İstanbul’un en sakin semtlerinden biri olan Şişli’de bulunan Maslak Kasrı’na gitmek çok kolay! Maslak Kasrı konumu itibariyle trafikten uzak bir semttir. Toplu taşıma araçlarını, taksileri veya da özel aracınızı kullanarak Maslak Kasrı’na kısa süre içerisinde gelebilirsiniz. Merkezi bir yerde bulunması sebebiyle çevresinde pek çok ulaşım ağı mevcuttur. 

Bu kasrın Sultan 2.Abdülhamit’in tahta davet edildiği mekan olması sebebi ile, Osmanlı tarihi açısından önemli bir yere sahip olan kasırların günümüzde kullanılan bölümleri arasında; Kasr-ı Humayun, Paşa Dairesi, Limonluk, Çadır Köşk ve Mabeyn-i Hümayun yer almaktadır.

azra organizasyon maslak kasrı düğünü

MÜŞTERİLER BURAYI NİYE TERCİH ETMEKTEDİRLER?

Burada yapılan organizasyonların bir diğer güzel tarafı da mekanın konumu ve sunduğu güzel ortam ile misafirlere hoş bir vakit geçirmelerine vesile olmaktadır. 

Ziyaretçilerin hoş vakit geçirebilecekleri ve dinlenerek alanın tadına varacakları kafeteryaların kurulu olduğu Limonluk ve Çadır Köşk Bahçelerinde kış aylarında açan çiçekler bölgeye gösterilen ilginin yılın 365 günü sürmesine neden olmaktadır. Alanda ulusal ve uluslararası organizasyonların yapılmasına izin verilmektedir.

Ayrıca tarihi mekanlarda düğün, nikah, söz nişan ve diğer organizasyon konseptlerinin ilgi görmesi üzerine kullanıma açılan Maslak Kasırları, hayatlarına yeni bir başlangıç yapmak isteyen çiftler ve aileleri tarafından tercih edilmektedir. Özellikle düğün mevsimi olarak değerlendirilen bahar ve yaz döneminde evlenecek çiftlerin aylar öncesinden rezervasyon yaptırması gerekmektedir.

azra organizasyon maslak kasrı organizasyonu

Maslak Kasırlarında düğün törenin için ayrılan bölümler şunladır:

Maslak Kasırları Ön Bahçe
Maslak Kasırları Arka Bahçe
Gölet Çevresi
Limonluk olarak bilinen alanlardır.

Maslak Kasrı’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Yemekli Davetler
Kurumsal Etkinlikler
Sünnet Düğünü
Nişan Töreni
Kına Geceleri
Söz Törenleri
Düğün Organizasyonları
Kurumsal Toplantılar
Bayi Toplantıları
Doğum Günü Partileri
Asker Eğlenceleri
Baby Shower
Mezuniyet Partileri

Biz Azra Organizasyon olarak müşteri isteği doğrultusunda her türlü hizmeti tam kapasite ile uygun fiyat ve avantajlarla sunuyoruz.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Azra Organizasyon nedir?

Azra Organizasyon, düğün organizasyonu, masa sandalye kiralama, kokteyl organizasyonu, nişan organizasyonu, Tiffany sandalye kiralama, Napolyon sandalye kiralama, animasyon yiyecekler, pamuk şeker, Mısır Popcorn, sünnet düğün organizasyonu ve evlenecek çiftler ile düğün sektöründe hizmet veren firmayız. Türkiye’de lider, büyük organizasyon sitesidir.

Renkli Başlangıçlar 2004 senesin den beridir alanında uzman deneyimli çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 Azra Organizasyon olarak bulunduğunuz her şehir de organizasyonunuz da hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Hayır, herhangi bir sınırlamamız yoktur. Sadece organizasyon yapılacak mekanın kriter seçenekleri sizlere sunarak detaylarını vermekteyiz.

Organizasyon türüne göre değişiklik gösteren görev dağılımı gerekçesiyle, farklı iş planlamaları yürütüyoruz.