WhatsApp
Telefon
  • Düğmeciler Mahallesi Okur Sk. No: 2/3 Eyüpsultan / İstanbul
Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Toplumlarda gerek dini olarak gerekse örf ve adetlerinden ya da ikisinin birleşmesiyle yer edinen bazı özel gün ve zamanlar vardırki biz insanoğlu o anları sonraki hayatlarında kalıcı ve hatırladıkça tazeliğini korumasını istediği anlar vardır. Bunlardan biri de birçok anne baba ve aile için erkek çocuklarının sünnet anlarıdır. 

Bizim toplumumuzda da anne babaların erkek çocukları için evlilik kadar sünnet olayı da bir o kadar önemlidir. Bazı anne babalar çocuklarını daha bebekken sünnett ettikleri gibi bazı anne babalar da daha sonraki bir yaşta bu sünnet merasimini gerçekleştirmektedir.

İşte her şey burada başlıyor. Çoğu anne baba erkek çocuklarının sünnetini daha sonraki yıllarda yani bebeklikten çıkmış çocukluk halini almış bir vakitte gerçekleştirmektedirler. 

Bunu sade bir şekilde gerçekleştiren anne babalar olduğu gibi isminden de anlaşıldığı gibi bir düğün gibi yani sünnet düğünü olarak adlandırdığımız gibi de gerçekleştirenler vardır. Hatta bunu bir mevlit şeklinde de gerçekleştirenler de vardır. 

Ama bizim asıl konumuz yaşadığımız bu zamanda çoğu anne babalar çocuklarının sünnet olma sürecini bir düğün, bir şenlik, toplu bir merasim şeklinde yaptıkarına şahit oluyoruz. 

Biz Azra Organizasyon olarak bizim işimiz burada başlıyor. Bu tür bir etkinlik, bir merasim, bir organizasyon yapmak isteyen anne, baba ya da ailelere yönelik sünnet düğünü merasimi için tüm aşamaları içine alacak şekilde sünnet düğünü organizasyonu hizmetini sağlamaktır. 

Yıllardır edindiğimiz tecrübe, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla bizler bu işi müşteri menmuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde sevinçlerine sevinç katacak bir hizmet sunuyoruz.

Hizmetlerimiz müşterilerin seçecekleri konseptler olduğu gibi paket hizmetlerimiz de mevcuttur. Her bütçeye uygun sünnet düğünü organizasyonlarımız mevcuttur. 

Azra Organizasyon olarak organizasyon hizmetinde anne, baba ve ve sünnet olan erkek çocuklarının hayatında bir defa yaşayacağı bu özel günlerinde her türlü hizmetimizle mutluluklarına mutluluk katacak şekilde elimizden geleni yapıyoruz.

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu Yakası içerisinde hizmet verdiğimiz gibi özellikle Marmara Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin her yerine sünnet düğünü organizasyonu hizmeti sağlıyoruz. 

Sünnet düğünü merasimi tercih eden anne babalar her açıdan bunun eksiksiz ve mükemmel bir şekilde olmasını ister. Bizleri tercih eden müşterilerimize bunu daha önce yaptığımız hizmetleri refarans göstererek içlerini rahatlatıyor ve gönüllerince bir organizasyon hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Sünnet Düğünü Organizasyonunda Her Türlü Hizmeti Yapıyoruz

Biz Azra Organizasyonu tercih eden müşterilerimiz erkek çocuklarının sünnet merasiminin nasıl olmasını istiyorlarsa bu konuda tüm plan ve projede yardımcı oluyoruz. Bunu da sektörde yılların vermiş olduğu tecrübe ile profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yapıyoruz.

Hizmet verdiğimiz müşterilerimizi misafirlerimiz gibi biliyor, bu bilinçle bu özel günlerinde sevinçlerine sevinç katmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sünnet organizasyonu konseptimizde menü, canlı müzik, dini ilahi gruplar ya da sizlerin seçimine kalmış her türlü eğlence ve ekstra hizmetler için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Gerek Sünnet düğünü organizasyonu olsun gerekse diğer etkinlik ve merasimler için yaptığımız organizasyonlar olsun piyasaya bakıldığından fiyatlarımızın çok makul ve müşterinin kendi bütçesine uygun bulacağı bir fiyat muhakkak vardır.

Sünnet Düğününü Kayıt Altına Alma

Her anne ve babayla birlikte sünnet olan erkek çocukları için böylesi organizasyonlar ve merasimlerin amacı sonraki hayatlarında taze bir anı ve izledikçe bu sevinci tekrar yaşama hissini vermesi açısından etkinliğin başından sonuna kadar her anını kayıt altına alıyor ve bu hizmeti profesyonelce yapıyoruz.

Müşterilerimizin  seçeceği mekanlarda gerçekleştirmesini istedikleri organizasyonlar olduğu gibi biz de ferah ve kaliteli salonlarımızla bu hizmeti vermekteyiz.

Ülkemizde genellikle yaz dönemine denk getirilen düğün, sünnet ve diğer her türlü organizasyonun sebep olacağı yoğunluğu da göz önüne aldığımızda müşterilerimiz yılın 12 ayı boyunca daha önceden rezervasyon yaparak böylesi güzel bir günü riske ederek dar bir zamana bırakmasınlar.

Önceden rezervasyon yapan müşterilerimiz aynı zamanda avantajlı fiyatlarımızdan da faydalanmış olurlar. 

Müşteriyi Düşünen Sünnet Organizasonu Paketleri ve Makul Fiyatlarımız

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetle kazandığımız özgüvenle ilkelerimizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz. Müşterilerimize sunduğumuz geniş bir paket seçimleri ve fiyat alternatifleri vardır. Yani erkek çocuklarının sünnet düğünü organizasyonunu düşünen bir aile için her türlü organizasyon ihtiyacını rahatlıkla karşılar ve müşterimize sunacağımız geniş fırsat ve imkanlarla fiyatlarda tahmin etmediğiniz kadar esnek davranmaktayız. Yani geniş hizmet ve fiyat alternatifleriyle müşterilerimizin plan ve programlarında elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

Her anne baba hayatında unutamayacağı özel günler geçirmiş ya da geçirmemiştir. Bu güzel günleri geçiren anne babalar bunu çocuklarına da yaşatmak isterken bunu yaşamamış anne babalar da bunu biz yaşamadık ama çocuklarımıza yaşatalım diyebiliyor.

İşte biz de bu düşünceyle bu özel günleri, güzelliğiyle hatırlanacak günlere çevirmek istiyoruz. İşte biz de evlatlarının sünnet gününü tüm mutluluk ve sevinciyle hatırlanması ve geleceğe taşımak için bu tür organizasyonlarla katkıda bulunuyoruz.

Firmamız ise organizasyon sektörüne kazandırdığı farklı bakış açısıyla müşteri memnuniyetini üst seviyeye çekmeyi başarmış ve sünnet düğünü organizasyonu sektöründe diğer firmaların da birçok hizmetini örnek aldığı bir marka olmuştur.

Sünnet Organizasyonunda Müzik

Diğer tüm organizasyonlarda olmazsa olmazlardan biri olan müzik yayını ayrı bir yer teşkil etmektedir. Sünnet düğünü organizasyonunu üstlenen firmamız en son teknolojik aletleri kullanarak müzik ve ses hizmetinde eksiksiz ve memnun edici bir hizmet sunmaktadır.

Sünnet düğünü organizasyonunda süslemeler de ayrı bir öneme sahiptir. Göze hitap eden sünnet düğünün konseptine uygun salon süslemeleri ve çocuklar için eğlenceli aktiviteler de olmazsa olmazlardandır. Bunlardan bir kaçını sıralarsak volkan ve konfeti şovu, sünnet tahtı, mehter takımı ve mehteran gösterisi gibi birçok etken düğününüzü unutamayacağınız bir güne çevirmekte önemli bir rol oynamaktadır

Sünnet düğünleri organizasyonunda önemli bir diğer faktör de yine müziktir. Bu da orkestra, müzik ve söylenecek olan şarkılardır. Burada çocuğunuzun eğlence dünyasına hitap eden ve onu mutlu edecek şarkıların çalınması önemlidir. İşte biz Azra Organizasyon olarak çocuğun dünyasına hitap edecek her türlü müzik, şarkı ve eğlence kültürünü yıllardır yaşatıyoruz.  

Sünnet düğünü organizasyonlarımızın içeriklerini şu şekilde izah edebiliriz....

Yukarıda da belirttiğimiz gibi müşterilerimizin kendi bütçelerine göre olsun ya da içerik konseptine göre olsun seçimini tamamıyla kendilerinin yapacağı bir sünnet düğünü merasimi olduğu gibi ayrıca paket halinde müşterilerimize sunduğumuz konseptlerimiz de vardır. 

Standart ve Gold paket olmak üzere şu an 2 çeşit sünnet düğünü organizasyonumuz bulunmaktadır.

Standart Sünnet Düğünü Organizasyonu Paketi

1- Sünnet tahteravanı ve taşıma kolları

2- Taşınabilir Osmanlı koltuğu (sünnet tahtı)

3- 4 adet yeniçeri kostümlü asker (personel)

4- İçerisinde mehter marşlarının bulunduğu bir adet cd

5- Palyaço

6- Balon Süslemeleri

7- Volkan gösterisi

8- Konfetiler

Gold Paketi Sünnet Düğünü Organizasyonu Paketi

1- Sünnet tahteravanı ve taşıma kolları

2- Taşınabilir Osmanlı koltuğu (sünnet tahtı)

3- 4 adet yeniçeri kostümlü asker (personel)

4- İçerisinde mehter marşlarının bulunduğu bir adet cd

5- Palyaço

6- Balon Süslemeleri

7- Volkan gösterisi

8- Konfetiler

9- Popcorn , Pamuk şekeri , Osmanlı macunu (Müşterilerimiz bu üç seçenekten ancak birini seçebilme hakkına sahiptir)

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Azra Organizasyon nedir?

Azra Organizasyon, düğün organizasyonu, masa sandalye kiralama, kokteyl organizasyonu, nişan organizasyonu, Tiffany sandalye kiralama, Napolyon sandalye kiralama, animasyon yiyecekler, pamuk şeker, Mısır Popcorn, sünnet düğün organizasyonu ve evlenecek çiftler ile düğün sektöründe hizmet veren firmayız. Türkiye’de lider, büyük organizasyon sitesidir.

Renkli Başlangıçlar 2004 senesin den beridir alanında uzman deneyimli çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 Azra Organizasyon olarak bulunduğunuz her şehir de organizasyonunuz da hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Hayır, herhangi bir sınırlamamız yoktur. Sadece organizasyon yapılacak mekanın kriter seçenekleri sizlere sunarak detaylarını vermekteyiz.

Organizasyon türüne göre değişiklik gösteren görev dağılımı gerekçesiyle, farklı iş planlamaları yürütüyoruz.