WhatsApp
Telefon
  • Düğmeciler Mahallesi Okur Sk. No: 2/3 Eyüpsultan / İstanbul
Düğün Organizasyonu

Düğün Organizasyonu

Türkiye’de evlilik geleneği en eski zamanlardan beri var olan, insan yaşamı ve toplum üzerinde büyük öneme sahip sosyal bir olgudur. Evlilik, her türlü yaşam koşulunda bir erkeğin ve bir kadının karı-koca olarak kesintisiz bir şekilde helal dairesi içinde bir araya gelmesidir.  Toplumun temel taşı olan ve evrensel önem taşıyan ailenin temelidir. Evlilik her toplumun kendine göre bazı örf, adet, gelenek ve göreneklerinde de farklılıklar gösterse de hemen hemen tüm toplumlarda bir erkek ve bir kadının belli kural ve kaidelerle belirlenmiş ve aynı çatı altında yaşamaya karar vermeleridir.

Azra Düğün Organizasyonu

Evet söz, nişan, kına derken çiftlerin artık son viraj dedikleri sıra geldi düğün merasimine.

Başta İstanbul ve diğer bölgelerde hayallerinizin ötesinde lüks destinasyon düğünleri hazırlamada uzmanlaşmış, ekip ve personellerimizle bir bütün şeklinde, düğün planlama ve tasarımda öncü bir kuruluşuz. Başlangıçtan bitişe kadar stressiz ve eğlenceli bir destinasyon düğünü deneyimi yaşatmak için tüm planlama süreci boyunca çiftlerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Düğün planlamanız için vereceğiniz her karar çok önemlidir. Çünkü artık geri dönüşü olmayan bir anı en güzel bir şekilde akraba, yakın dost ve sevdiklerinizle geçirmek hakkınızdır. Düğün için seçeceğiniz mekan ve alacağınız hizmet çok önemlidir. Bu planlamayı yaparken vereceğiniz karar da bir o kadar önemlidir. Çünkü piyasada düğün organizasyonu yapan çok farklı firmalar var ve her firmanın kendine özgü hizmetleri ve fiyat çizelgeleri vardır.

Azra Düğün Organizasyonu

İşte tam burada Azra Organizasyon devreye giriyor. Aklınızdan geçen tüm sorulara cevap verecek ve almanız gereken hizmetler konusunda sizi aydınlatıyoruz. Sizlere planlama ve alacağınız hizmet konusunda yardımcı olurken bütçenizi de düşünmüyor değiliz. Düğün Organizasyonu paketlerimiz fiyat konusunda çok esnek ve hizmet kalitesinde de bir o kadar iddialıdır.

Düğün Organizasyon hizmetlerimiz özellikle İstanbul’un tümüne hitap ederken Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin geneline de hizmetimiz vardır.

Özellikle İstanbul’da bir düğün organizasyonu düşünüyorsanız bu ayrıca bir avantajdır. Çünkü İstanbul gibi dünyaca ünlü bir şehirde düğünlerinde yeri başkadır.

Azra Organizasyon olarak şık ve çok sofistike büyüleyici bir İstanbul düğünü istiyorsanız hem mekan olarak hem de hizmet olarak son derece unutamayacağınız bir düğün organizasyonu sizleri bekliyordur.

İster büyük, ister küçük çaplı olsun düğün organizasyonları için İstanbul ayrıcalıklı bir şehirdir. Her türlü mekan için Azra Organizasyon olarak İstanbul’un en güzel ferah mekanlarında sizleri ağırlamaya hazırız.

Azra Düğün Organizasyonu

Yeri geldiğinde Azra Organizasyon düğün planlayıcınız olarak İstanbul Boğazı manzaralı en güzel mekanlarda sizleri ağırlar, hatta yeri geldiğinde hayallerinizin ötesinde masalsı bir düğün organizasyonuyla üst kalitede hizmet verecektir.

Hayatınızın en önemli gününde sizlerin seçeceğiniz ya da bizim sizlere sunacağımız birbirinden güzel mekanlarda unutulmaz bir gece geçirmeniz için sizleri bekliyoruz. İsterseniz eşsiz bir Boğaz manzarası ve bahçedeki esinti ya da çiçek kokuları düğününüze eşlik edebilir, SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM.

Ayrıca isteğiniz doğrultusunda sizleri Osmanlı’nın eşsiz yaşam zenginliğini içinde barındıran kültürünün farklı yönlerini tüm detaylarıyla keşfetme fırsatını yakalayın. Bu yönde düğün sahibi çiftlerin bu mutlu gecelerinde farklı bir düğün düşünmeleri içten bile değildir. Yeter ki isteyin.

azra düğün organizasyon

Evlenecek çiftlerimize etkinlik gününden önce mekan keşif ve yer ziyaretlerini sağlıyoruz. Hizmetlerimiz arasında zaman çizelgesi oluşturma ve uygulama, tüm etkinlik günü öğeleri için bütçe yönetimi, ödeme planlarının yönetimi ve sözleşmelerin incelenmesi yer alır. Düğün günü / hafta sonu organizasyonu, yönetimi ve üretiminden, tören sırasında düğün partinizi ve misafirlerinizi yönlendirmek, son ödeme ve ipuçlarını dağıtmak ve düğünden sonra arayı ve temizliği denetlemek de dahil olmak üzere tüm sorumluluğu biz üstleniyoruz.

azra düğün organizasyonu

Evlenecek çiftlerin isteklerine göre kişiselleştirilmiş bir tasarım planı ve renk paleti oluşturmaktan mutluluk duyarız. Mobilyalarınızı ve kiralamalarınızı, çarşaflarınızı, kaliteli porselenlerinizi, çatal bıçak takımlarınızı ve kadeh takımlarınızı, aydınlatma ortamınızı ve özel dekorunuzu şekillendiriyor ve düzenliyoruz. Karşılama hediyesi kaynağı ve el ambalajı sağlıyoruz. Kağıt ürünler günü (programlar, eskort kartları, masa numaraları, menüler vb.) dahil olmak üzere davetiye süitlerinin tasarımını ve stilini denetliyoruz ve konuk lehine kaynak ve el paketleme, etkinlik oluşturma kat planları / akışı ve oturma planı tasarımını da sağlıyoruz.

 

İSTANBUL'A ÖZEL DÜĞÜN MEKANLARIMIZ

Maslak Kasrı Düğün Organizasyonu

Evlenmeye karar veren çiftler İstanbul içinde olsun veya İstanbul dışından olsun düğünlerini farklı ve gözde bir mekanda yapmak istiyorlarsa Maslak Kasrı tam isabetli bir karar olur. Yeter ki siz karan verin. Evlenmeye karar veren her çiftin hayalinde farklı bir düğün yapmak geçiyor. Azra Organizasyon olarak ta kombinasyonumuda bulunun Maslak Kasrı'nı sizlere teklif ediyoruz. 

Kır Düğün Organizasyonu

Düğün ve diğer her türlü organizasyon sektöründe yıllardır faaliyetelerini başarılı ve müşteri memnuniyetini esas alan biz Azra Organizasyon evlenecek çiftlere bir diğer düğün alternatifi olan Kır Düğünleridir. Kır düğünleri konusunda dediğimiz gibi deneyimli ve profesyonel bir ekipmanla bu işi üstleniyoruz. Gerek İstanbul'da gerekse farklı bir yerde karar vermeniz durumunda Kır Düğünü Organizasyonunu için her türlü lojistik desteği sağlıyoruz. Yeter ki sizlerin düğününüzü akraba, dost ve sevdiklerinizle nasıl bir mekanda geçirmek istediğinizdir. 

Boğazda Düğün Organizasyonu

Azra Organizasyonun İstanbul'da bir diğer düğün konsepti de İstanbul'un eşsiz güzelliğe sahip olan Boğaz mazaralı düğün hizmetidir. Evlenecek olan çiftlerin bu kutlu günlerinde İstanbul Boğazı Manzaralı bir düğünle evliliğe atacakları bu son adımla güzel bir anı olarak hayatlarında devamlı taze kalacak bir anı olarak yapacağımız ve üstleneceğimiz hizmetle mutluluklarına katkıda bulunmak istiyoruz. 

Düğün organizasyonunda ayrıca  yaptığımız hizmetler

-180 cm çapında yuvarlak 10 kişilik  masa kiralama

-80x180 cm 6 kişilik dikdörtgen masa kiralama

-Tiffany sandalye kiralama

-Napolyon sandalye kiralama

-Kır sandalyesi kiralama

-Hazeran sandalye kiralama

-Sandalye arkasına tül süslemesi

-Masa örtüsü kiralama

-Masa ortasına yapay çiçekli veya canlı çiçekli Şamdan kiralama

-Numaratör kiralama

-Peçete kiralama

-Gelin yolu süslemesi

-Nikah masası kiralama

-Nikah kürsüsü kiralama

-Yapay çiçekli tak kiralama

-Aydınlatma için kır ampulleri kiralama

-Ses sistemi kiralama

-Traus DJ kiralama hizmeti

- Fotoğraf - video çekimi

-Havadan drone çekimi

- Açık alanlarda dans pisti kiralama

-Catering hizmeti

- Masa sandalye kiralama

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Azra Organizasyon nedir?

Azra Organizasyon, düğün organizasyonu, masa sandalye kiralama, kokteyl organizasyonu, nişan organizasyonu, Tiffany sandalye kiralama, Napolyon sandalye kiralama, animasyon yiyecekler, pamuk şeker, Mısır Popcorn, sünnet düğün organizasyonu ve evlenecek çiftler ile düğün sektöründe hizmet veren firmayız. Türkiye’de lider, büyük organizasyon sitesidir.

Renkli Başlangıçlar 2004 senesin den beridir alanında uzman deneyimli çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 Azra Organizasyon olarak bulunduğunuz her şehir de organizasyonunuz da hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Hayır, herhangi bir sınırlamamız yoktur. Sadece organizasyon yapılacak mekanın kriter seçenekleri sizlere sunarak detaylarını vermekteyiz.

Organizasyon türüne göre değişiklik gösteren görev dağılımı gerekçesiyle, farklı iş planlamaları yürütüyoruz.