masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Düğmeciler Mahallesi Okur Sk. No: 2/3 Eyüpsultan / İstanbul
Napolyon Sandalye Kiralama

Napolyon Sandalye Kiralama

Azra Organizasyon'nun bir diğer hizmet konsepti olan Napolyon Sandalye Kiralama ile üstlendiği nişan organizasyonu, düğün organizasyonu, nikah organizasyonu, sünnet organizasyonu, mezuniyet, özel gün, geceler, parti, etkinlik ve her türlü, merasimlerde müşterilerinin hizmetindedir. 

Azra organizasyon napolyon sandalye kiralama

Azra Organizasyon Napolyon Sandalye Kiralama Konseptiyle Hizmetinizde

Napolyon sandalyeler estetik ve zerafetiyle modern iç veya dış mekanlarınıza renk katar. Ayrıca Napolyon sandalyeler tasarımı ve dayanıklılığıyla sorun çıkarmadan kullanım kolaylığı sağlar.

Her türlü etkinlik ve merasimleriniz için çekici, dayanıklı, güvenilir bir sandalye arıyorsanız, napolyon sandalye ideal seçiminizdir. Napolyon sandalyeler, düğün, nişan, nikah, tören, sünnet, özel gün ve gecelerde, gala yemekleri, partiler, ödül törenleri, konferans sonrası akşam yemekleri ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü etkinlik dahil olmak üzere çoğu etkinlik türü için uygundur.
İşlerinizi kolaylaştırmak için, yerden tasarruf sağlayan Napolyon sandalyeler ayrıca, çeşitli yüzeylerde sorunsuz hareket etmesine ve çizilmelerini engeller. En iyi konfor için 200 kg yük taşıma kapasitesine ve rahat bir sırta sahiptir. Kullanışlı, şık, rahat ve sağlamlık açısından sorunsuzdur.

Azra organizasyon napolyon sandalye kiralama

Neden Napolyon Sandalyeler?
Kalın Malzeme: Kalın metal sandalye iskeleti sağlamlığıyla Avrupa kalite standartlarını karşılamak için elle kaynaklanmıştır.

En İyi Sprey Boya: Yüksek kaliteli istiflenmiş Napolyon sandalyenin yüzey boyası, püskürtme öncesi parlatılan yüksek aşınma direnci ve çevre koruması ile özel olarak seçilmiştir.

Mükemmel İşçilik: Napolyon sandalyesi, yüksek yoğunluklu bükme, mükemmel işçilik için ithal CNC takım kullanılmıştır. Şık ve güzel görünümüylü tüm mekanlar için uygundur.

Kalite ve Güvence: Kişiye özel metal Napolyon Sandalye kalite güvencesi verir. Napolyon Sandalyeleri kalite kontrolörleri tarafından sıkı kalite denetimine tabi tutulmuştur. Üretim hattı her seviyede kontrol edilir ve müşterilerin hizmetine sunulmuştur.

Yastık Çoklu Seçenekler: Modern dış ve iç mekanlarda icra edilen düğün sandalyelerinin minderleri zengin renk ve stilize edilmiş (modaya uygun, retro, modern) yüksek kaliteli kumaştan yapılmıştır.

Güzel Şekil: Pürüzsüz dalgalı sandalye kafa şekli, dolgun ve yuvarlak sırt. Sadece güçlü değil, aynı zamanda güzel ve estetiktir. Tüm etkinliklerde kullanabilecek sağlamlıkta ve şıklıtadır.

Yerden Tasarruflu Sandalye: İstifleme olsun yer kaplama açısından olsun son derece kullanışlı sandalyelerdir. Ayrıca nakliye maliyetlerinden tasarruf sağlar ve nakliye ve yükleme için de çok yer kaplamadığından uygunluk arzetmektedir.
İsteğe göre renk seçimi vardır: Sahip olduğu renk yelpazesiyle her mekana uygun renk sandalyeler mevcuttur

Kaymayı Önleyici Koruma: Her koltukta ABS kaymaz, aşınmaya dayanıklı ayak paspasları ve zemininizin etkili koruması vardır. Bu nedenle kullandığımız mekanlarda rahatlıkla oturulabilir ve kullanılabilir.

İstiflenebilir napolyon sandalye: Etkinlik mekanları, düğün, nişan, nikah, sünnet, parti, özel gün ve geceler, resepsiyonlar, ziyafet ve diğer her türlü etkinlik için kullanışlıdır.. Napolyon sandalye, dayanıklılık ve sağlamlık sağlayan yüksek kaliteli metalden üretilmiştir.

Çerçeve Malzemeleri: Napolyon sandalyeler alüminyum veya demir malzemeden üretilmekter. Alüminyum Kalınlığı 2.0mm / 3.0mm'dir. Demir Kalınlığı 1.0mm / 1.2mm'dir. Tabii ki özel kalınlıktadır.

Minderler : Beyaz napolyon sandalyeler kumaş ve suni minder ile eklenebilir. Popüler yastık renkleri beyaz, kırmızı, kahverengi ve siyahtır.

Napolyon Sandalye Kiralama Hizmeti

Azra Organizasyon yukarıda da belirttiği gibi üstlendiği nişan organizasyonu, düğün organizasyonu, nikah organizasyonu, sünnet organizasyonu, mezuniyet, özel gün, geceler, parti, etkinlik ve her türlü, merasimlerde müşterilerine Napolyon Sandalye Kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama konusunda müşterilere karşılıklı bir şekilde sonuca varıyor ve yaratıcı, pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Azra organizasyon napolyon sandalye kiralama

Napolyon Sandalye Kiralama konseptimizden şöyle bahsedebiliriz

Napolyon Sandalye yukarıda da belirttiğimiz gibi hem model olarak hem de renk ve şıklık olarak birçok alternatif sunmaktadır. Her mekana uyum sağlayacak şekilde oldukça şık ve kaliteli sandalyelerdir. Gözlemlerimize göre Napolyon sandalye diğer sandalye çeşitlerine göre biraz daha ön plana çıkıyor. Bizlerde bunu göz önünde bulundurarak Napolyon sandalyeden farklı modeller sunmak istedik. Bunlardan Gold Napolyon sandalye, Gümüş Napolyon sandalye, İnci Beyazı Napolyon sandalye, Eskitme Model Napolyon sandalye bunlardan bir kaçıdır. Müşterilerimizin hizmetinde kullanıma sunduğumuz bu modeller oldukça kullanışlı ve rahattır. Düzenlediğimiz organizasyonlarınızda şıklığından ve zerafetinden şüphe duymadığımız bu sandalye modeliyle müşterilerimizin bu özel gününde modern bir görünümle katkıda bulunmak istiyoruz. 

Napolyon Sandalye Kiralama konusunda müşterilerimizle her türlü hizmete yönelek konseptlerimiz ve müşterilerimizin maddi yönünü düşündüğümüz esnek fiyatlarımız mevcuttur.

Her türlü hizmet için bizimle irtibata geçebelirsiniz.

Azra organizasyon napolyon sandalye kiralama

Sıkça Sorulan Sorular

Azra Organizasyon nedir?

Azra Organizasyon, düğün organizasyonu, masa sandalye kiralama, kokteyl organizasyonu, nişan organizasyonu, Tiffany sandalye kiralama, Napolyon sandalye kiralama, animasyon yiyecekler, pamuk şeker, Mısır Popcorn, sünnet düğün organizasyonu ve evlenecek çiftler ile düğün sektöründe hizmet veren firmayız. Türkiye’de lider, büyük organizasyon sitesidir.

Renkli Başlangıçlar 2004 senesin den beridir alanında uzman deneyimli çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 Azra Organizasyon olarak bulunduğunuz her şehir de organizasyonunuz da hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Hayır, herhangi bir sınırlamamız yoktur. Sadece organizasyon yapılacak mekanın kriter seçenekleri sizlere sunarak detaylarını vermekteyiz.

Organizasyon türüne göre değişiklik gösteren görev dağılımı gerekçesiyle, farklı iş planlamaları yürütüyoruz.