WhatsApp
Telefon
  • Düğmeciler Mahallesi Okur Sk. No: 2/3 Eyüpsultan / İstanbul
Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Toplumumuzda evlenmeye karar veren çiftlerin evlilik kadar, evlilik öncesi yapılan nişan ve buna bağlı olarak çeşitli organizasyonlarla icra edilen kutlama ve merasimler de çiftlerin hayatında önemli bir dönüm noktasıdır.

azra organizasyon nişan organizasyonu

Peki nişan nedir ve bu süreç nasıl işliyor?
Dinimizde "Evlenmeleri câiz olan iki kişinin birbiriyle evlenmeyi karşılıklı olarak vaad etmesi” anlamına gelen nişan (nişanlanma) ve bunun sonucunda ortaya çıkan nişanlılık ilişkisine hemen bütün toplumlarda rastlanır.

Evlilik bağı kurulmadan önce nişanlanma yani sözleşme yapılması yukarıda da ifade ettiğimiz gibi tüm toplumlarda olduğu gibi eski Türkler’de de vardı. Nişanlanma, taraflar arasında sona erdirilmesi hemen hemen evlenme kadar güç sayılan bir bağ olarak kabul edilir. Türkiye toplumunda hâkim kanaat, nişanlanmanın kendine özgü yapısı olan bir aile hukuku sözleşmesi niteliği taşıdığı yönündedir.

Çiftler arasında evliliğe ilk adım olarak kabul edilen nişan yani sözleşme, toplumumuzda belli bir kutlama ve merasim şeklinde icra edilmektedir.

Azra Organizasyon, evliliğe ilk adımı olan nişan merasiminde çiftleri böylesi önemli bir günde yalnız bırakmayarak nişanın başından sonuna kadar her türlü hizmetle yanlarında olmak ve bu mutlu günlerinde elimizden geldiğince profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yapacağımız hizmetle mutluluklarına bir nebze de olsa katkıda bulunmak istiyoruz. 

azra organizasyon nişan organizasyonu

Nişan Merasimi Hizmetinde Azra Organizasyon Farkı
Mükemmel bir nişan merasimi gerçekleştirmek tamamen organizasyonu üstlenen firmanın ayrıntılara, mekan konforuna, müşterinin zevk seviyesine hitap etmeli ve yapacağı lojistik destek te çok önemlidir. Bu kapsamda biz Azra Organizasyon olarak daha önceki referanslarımızı da örnek göstererek müşterimizin memnuniyetini esas alıyor ve yapacağımız hizmetin garantisini veriyoruz.

Bir diğer husus ta herhangi bir etkinliğin yürütülmesini üstlendiğimizde müşterinin beklentilerini ve bütçesine uygun hizmet kalitesini düşürmeden yerine getiriyor olmamızdır.

Firma olarak tam kapasite hizmet veren organizasyon ve planlama ekibiyiz. Nişan Organizasyonu merasiminde çiftlerin ve konukların kişiliklerini yansıtan uyumlu bir estetik ve görünüm oluşturmak için mekan düzenlemelerini özel tasarımlarla dekore ediyoruz.

Azra Organizasyon olarak bir diğer farkımız misafirlerin tam anlamıyla hazır bulunmasından sonra tören sırasında misafirlerle samimi ve cana yakın bir bağ kurma, hızlı ve kaliteli bir şekilde ihtiyaçlarını tam olarak karşılama, yapılan sunumlarda misafirlerin beklenti ve isteklerine hızlı bir şekilde cevap vermek bizim için çok önemlidir. Verilen hizmetlerde müşterinin memnuniyeti birinci derecede önceliğimizdir.

Müşterilerimizin misafirleri için organizasyon firması olarak derinlemesine bir fikir alış verişi yaptıktan sonra, misafirlere vereceğimiz hizmet konusunda bir dizi çalışmalar içine giriyoruz. Bu çalışmalar özellikle misafirlerin oturma düzenini sağlayan masa ve sandalyelerden başlıyoruz. Buradaki sunumlara çok önem veriyoruz. Masalardaki düzen, şıklık, zerafet, stil, uyumluluk, masa örtüleri, çatal, kaşık, tabak, bardak ve diğer tamamlayıcı unsurları özenle dekore ediyoruz. Müşterinin göz zevkine, ruh haline ve kapsayıcı bir ferahlık ve huzur vermesine özellikle dikkat ediyoruz. 

azra organizasyon nişan organizasyonu

Nişan Organizasyonuyla Evliliğe İlk Adımı Atacak Çiftlerin Mutluluğuna Mutluluk Katmak İstiyoruz

Temel amacımız nişan organizasyonu tertipleyen çiftlerin misafirlerini kendi misafirimizdir gibi görüyor ve o bilinçle hareket ediyoruz. Etkinlik sahibinin misafirleri karşısında en ufak bir mahcubiyet içine girmemeleri için hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz. 

Nişan evlilik yolunda ilk adımdır. Böylesi kutlu ve sevinçli gününüzde sizler yakınlarınız ve sevdiklerinizle bir araya gelirken bizler de Azra Organizasyon olarak nişan süresinin başından sonuna kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti profesyonel ekin ve ekipmanlarımızla nişan merasimlerinin olmazsa olmazlarından olan nişan pastası, ikram hizmetleri ve süsleme çalışmalarımız ile hizmet yapmak istiyoruz. İkramlar ve nişan pastası ve diğer her türlü yiyecek ve içecek hizmetinde kaliteden ödün vermeden bütçenize uygun makul fiyatlara sunduğumuz ürünlerimizden yararlanmanızı önemle tavsiye ederiz. Nişan organizasyonları düğünlere nazaran biraz daha sadece ve gösterişten uzak olmasına rağmen bu gibi etkinliklerde çiftlerin yine böyle mutlu bir gününde mutluluklarına mutluluk katmak için elimizden geldiğince yaptığımız hizmetlerle katkıda bulunuyoruz. 

azra organizasyon nişan organizasyonu

Fotoğraf, Çekim Müzik Hizmeti

İster davul - zurna ister saz ekibi, Dj, Müzik grubu ve nişan orkestrası ile bu gününüzde sizi mutluluğun zirvesine çıkarmayı amaçlıyoruz. Nişan merasimlerinin olmazsa olmazı ses sistemi ve ışık sistemi kurulumu firmamız tarafından yapılmaktadır. Nişan merasiminizi daha sonra dostlarınız ve sevdiklerinizle tekrar hatırlamak isterseniz alanında uzman kameraman ve fotoğrafçılarımız merasim boyunca bu güzel anınızı kayıt altına alır ve fotoğraflarınızla bu anı ölümsüzleştirebilirizsiniz. 

azra organizasyon nişan organizasyonu

Diğer bazı hizmetlerimiz ise şunlardır

Tekrardan çiftlerimize hatırlatmak gerekirse evliliğe atılan bu ilk adımda yakınlarınız ve sevdiklerinizle birlikte mutlu, neşeli ve unutulmaz bir zaman geçirmek hakkınızdır. Bu hakkı en iyi şekilde sizlere sunacak olan Azra Organizasyonu hizmetlerinden yararlanmanızı özellikle tavsiye ediyoruz. Çünkü size özel konseptlerle hayalinizdeki nişan merasimini gerçekleştirmenize yardımcı olacağız. Bunu hayal ettiğiniz nişan pastasından, nişan masasından tutun mekan dekorasyonuna kadar ve nişan hediyenizden tutun kamera, fotoğraf çekimine kadar ihtiyacınız olan tüm seçeneklerle yanınızdayız.

azra organizasyon nişan organizasyonu

Bu özel gününüzü ister evinizde, ister bahçenizde, ister kendinize ait bir alanda veya hoşunuza giden herhangi bir alnda düzenleme düşünüyorsan bizim için hiç sorun olmaz.  Her türlü mekana uygun organizasyon konseptlerimiz mevcuttur. 

Evliliğe giden ilk adımlardan biri olan nişan davetlerinizin daha özel olması ve güzel geçmesi için her farklı konseptler içeren hizmet paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Nişan Organizasyonu konusunda her türlü hizmet hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz...

AZRA ORGANİZASYONU NİŞAN HİZMETLERİ GENEL LİSTESİ

Mekan Temini

Konsept Belirleme

Nişan Masası

Masa Sandalye Süsleme

Anı Defteri Ve Kürsüsü

Nişan Organizasyonu

Balon Dekorasyon

Catering Hizmeti

Çardak dekoru

Çiçek Dekorasyon

Davetiye takımı

Nişan Hediyelikleri

Dilek Feneri

Ses ışık görüntü sistemleri

Görüntü Sistemleri

Fotoğraf çekimi

Çadır Sistemleri

Gelin yolu süsleme

Hat Yazısı

Havai fişek

Hostes Temini

Dans Grupları

Ses Sistemi

Kamera Çekimi

Kırmızı Halı

Kokteyl Masası

Kumaş Dekorasyon

Masa Sandalye Kiralama

Masa – Sandalye Temini

Masa Sandalye Süsleme

Masa Dekorasyonu

Masa İsim Kartı

Masa Numaratörleri

Mum – Şamdan – Meşale Temini

Müzik Grupları

Nişan Masası Dekoru

Nişan Şekeri Tasarımı

Peçete ve Peçete Bileziği

Dj Temini

 

Sıkça Sorulan Sorular

Azra Organizasyon nedir?

Azra Organizasyon, düğün organizasyonu, masa sandalye kiralama, kokteyl organizasyonu, nişan organizasyonu, Tiffany sandalye kiralama, Napolyon sandalye kiralama, animasyon yiyecekler, pamuk şeker, Mısır Popcorn, sünnet düğün organizasyonu ve evlenecek çiftler ile düğün sektöründe hizmet veren firmayız. Türkiye’de lider, büyük organizasyon sitesidir.

Renkli Başlangıçlar 2004 senesin den beridir alanında uzman deneyimli çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 Azra Organizasyon olarak bulunduğunuz her şehir de organizasyonunuz da hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Hayır, herhangi bir sınırlamamız yoktur. Sadece organizasyon yapılacak mekanın kriter seçenekleri sizlere sunarak detaylarını vermekteyiz.

Organizasyon türüne göre değişiklik gösteren görev dağılımı gerekçesiyle, farklı iş planlamaları yürütüyoruz.