WhatsApp
Telefon
  • Düğmeciler Mahallesi Okur Sk. No: 2/3 Eyüpsultan / İstanbul
Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Azra Organizasyon'un bir diğer hizmet yelpazesinde bulunan Kokteyl Orgnanizasyonu hizmetidir. Başta İstanbul olmak üzere Marmama Bölgesi ve Türkiye'nin farklı yerlerinde bu hizmeti tam kapasite, eksiksiz ve müşteri memnuniyeti ön planda tutarak esnek bir fiyat anlayışıyla sürdürmektedir. 

Azra Organizasyon Kokteyl Organizasyonu

KOKTEYL ORGANİZASYONU NEDİR?

Kokteyl organizasyonları gerek açık mekanlarda olsun gerekse kapalı mekanlarda olsun çoğunlukla ayak üstü sohbet havasında geçen ve insanların belirlenmiş bir vakitte belli gün, gece ve daha önce zamanı belirlenmiş bir vakitte  bir araya toplanmasıdır. Bu toplantılar ya da diğer bir deyişle bu bir araya gelmeler nişan, düğün, açılış, davet, nikah, gala, toplantı, merasim, etkinlek mezuniyet ve ismini koyamadığımız daha bir çok şekilde icra edilmektedir. 

Kokteyl gibi organizasonyaların diğer toplu orgnazasyonladan farkı ise özel anların, toplantıların, kutlamaların, açılışların, davetlerin en prestijli yüzü ve modernizmin bir göstergesi olarak kabul görmesidir. 

Biz Azra Organizasyonu olarak isterseniz açılış organizasyonlarınız için, isterseniz düğün organizasyonlarınız için, isterseniz davet,  gala ve diğer tüm organizasyonlarınız için sizlere kokteyl organizasyonu kapsamında gerekli tüm hizmetleri üstleniyoruz. 

Kokteyli Organizasyonu fiyatlarımız mekan, ikram ve menü içeriklerine göre değişmektedir.

Her türlü hizmet ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz.

azra organizasyon kokteyl organizasyonu

HANGİ HİZMETLERİ SUNUYORUZ

Düğün, nikah, nişan, gala, mezuniyet, açılış, parti, yaza merhaba kokteyli, özel davet gün ve gecelerin artık vazgeçilmezi olan kokteyl organizasyonu hizmetinde yıllardır hizmet veren Azra Organizasyon bu hizmette de kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Kokteyl partilerinde sunduğumuz belli başlı hizmet kombinasyonlarımızdan bazıları şunlardır:

Muazzam bir sunum ve leziz ikramlarla böylesi güzel bir anınızda bu organizasyonu gerçekleştirmek içten bile değildir. Deneyimli eleman ve ekipmanlarımızla bunun tadını sınırsız bir şekilde hissedersiniz. Davetlilerinizi karşılamak için özel ekipler, host ve hostes hizmeti ve kokteyl masası kiralama gibi ayrıntılı detaylar şüphesizki ornganizasyonun olmazsa olmazlarındandır. 

Sunacağımız catering hizmetiyle en leziz ikram ve atıştırmalıkları misafirlerinize sunarak yine tecrübeli host ve hostes çalışanlarımızla sizlere son derece memnun kalacağınız kusursuz bir hizmet sunacaklardır. Sunumlarımız profesyonel bir şekilde yerine getirilmektedir. Bunun yanısıra koktely masası süsleme, açılış süsleme kapsamında balon ve çiçek süslemelerle en şık ve dekoratif seçenekleri size sunuyoruz. Bunun yanında yine ortama güzellik katacak ışık şovları, konfeti şov ve balon şovlarla da davetinize coşku katacak her türlü etkinliği de siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sunuyoruz. 

Misafir sayınız ve davetinizin konsept ve boyutuna göre her bütçeye uygun farklı seçeneklerden oluşan paketlerimiz vardır.

Kokteyl Organizasyonu fiyatlarımız mekan, ikram ve menü içeriklerine göre değişmektedir.

Her türlü hizmet ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz.

azra organizasyon kokteyl organizasyonu

SUNDUĞUMUZ BELLİ BAŞLI KOKTEYL HİZMETLERİ

İŞ YERİ AÇILIŞI KOKTEYL ORGANİZASYONU

Bir market, bir ofis, bir mağaza, bir lokanta, bir kafe, bir restoran, bir fabrika, bir alış veriş merkezi ve daha ismini koyamadığımız bir çok farklı alanda açılış organizasyonu olsun. Açılış organizasyonunu Kokteyl şeklinde vermeyi düşünen müşterilerimiz için her türlü hizmeti tecrübeli, deneyimli ekip ve ekipmanlarımızla İstanbul olsun veya başka herhangi farklı bir yerde olsun farketmiz bu hizmeti en üst seviye ve kalitede gerçekleştiriyoruz. 

Açılış Kokteylin olmazsa olmazlarından ses sisteminden tutun balon süslemelere kadar, palyaçolardan tutun diğer tüm ikram, karşılama, masa ve sandalye düzenine kadar bu işi biz üstleniyoruz. Olaya sadece görsel olarak olaya bakmak bile başlı başına bir olaydır. Açılış kokteyli organizasyonlarında süslemeler büyük bir önem arzetmektedir. Ki hem gelen misafirler için hemde çevredekilerin olaya tanıklık etmeleri için bu büyük bir prestijdir ve işyeri açılış sahibi için daha ilk günden büyük bir prestij sağlayacaktır. Bu da İşyeri Açılış Organizasyon için mükemmel sonuç almak demektir.

Bu süreçte sadece süsleme ve ses sistemiyle işler bitmez ayrıca müşterimizin isteğine göre düşündüğü daha bir çok hizmeti de profesyonel bir şekilde sunmaya hazırız. 

İşyeri Açılış Kokteyli Organizasyonu fiyatlarımız mekan, ikram ve menü içeriklerine göre değişmektedir. 

Her türlü hizmet ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz.

azra organizasyon kokteyl

NİKAH KOKTEYLİ ORGANİZASYONU

Geçmişe nazaran evliliğe karar veren çiftlerin nikah organizasyonlarını daha modern bir stil olarak görülen kokteyl türü tercih etmeleridir.

Bizler Azra Organizasyon da üstümüze düşen bu gerçeğe ve bu isteğe karşılık vererek bu yönde hizmet yelpazemize nikah kokteylini de almamızdır. 

Bu alanda çiftlerin nikah kokteyline karar verip bizleri tercih ettiği andan itibaren tüm alanlarda yüksek kalite ve performansla bu hizmeti üstlenmemizdir. 

İkramlardan tutun, ses sistemine, fotoğraf kamera çekimi, mekan süslemeleri, masa, sandalya yeme içme için lazım olan tüm kalemlerde ihtiyacı karşılayacak kapasitede profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. 

Nikah kokteyleri için en çok merak edilen ve tercih edilen konseptlerden biri de mekan kadar kokteyl menüleridir.

Mekana karar veren çiftler nikah organizasyonu kokteylinin içeriği için de tercih etmeleri doğrultusunda girişe bir şeker büfesi veya anı masası hazırlayarak tatlı bir karşılama da yapabilirsiniz. Masaları oturma düzeninde veya kokteyl masa düzeninde seçmek sizin tercihiniz. Kokteyl düzenin en güzel yanı misafirleriniz masada oturmayacağı için masalar arasında gezerek daha samimi bir ortam oluşturabilmeniz. Ancak yaşlı misafirlerinizi düşünerek onların da rahat etmeleri için masa ve sandalye hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. 

Nikah Kokteyli Organizasyonu fiyatlarımız mekan, ikram ve menü içeriklerine göre değişmektedir. Her türlü hizmet ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz.

YAZA MERHABA KOKTEYLİ

Azra Organizasyon'un bünyesinde barındırdığı bir diğer hizmet kombinasyonu da Yaza Merhaba Kokteylidir. Yaza merhaba partileri genellikle şirket içi kurumsal etkinlikler, ürün lansmanları, yıl sonu partisi, personel motivasyon etkinlikleri, üst düzey yöneticiler için hazırlanan etkinliklerdir.  Bu gibi yaza merhaba kokteylleri bir havuz başında, bir deniz kenarında, bir göl kenarında ya da daha farklı nostaljik bir mekanda kutlanmaktadır. 

Azra Organizasyon İstanbul'u düşünen müşterileri için kokteyl trendlerini sizler için takip eder. Bizim tercih ettiğimiz bir mekan olur ya da sizlerin tercih edeceği herhangi bir mekanda A'dan Z'ye kadar tüm hizmetleri başarıyla sunmaya hazırız. İstanbul'da Klasik Bar Catering hizmetinden öte lezzetsel bir yolculukta sunarız. Etkinliğe uygun sunumlar tasarlanır, isterseniz egzotik mevyeler, her türlü menüyü gerçekleştirebilecek kapasitedeyiz. Yeter ki siz alacağınız hizmete karar verin. Müşterilerimizin tercih etmeleri halinde her türlü damak zevklerine uygun kokteyller hazırlarız.

Yaza Merhaba Kokteyli fiyatlarımız mekan, ikram ve menü içeriklerine göre fiyatlarımız değişmektedir. 

Her türlü hizmet ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz.


Kokteyl masası kiralama
Bistro masa kiralama
Bar masası kiralama
Kokteyl masası süsleme
Örtü organze süsleme
Tül süsleme
Çiçek süsleme
Balon süsleme
Kokteyl alanı kiralama
Sıcak – soğuk içecek ikram
Kanepe – pasta – ekler
Catering hizmeti
Garson organizasyonu
Host – hostes temini
Müzik organizasyon
Işık –konfeti-volkan shov
Karşılama hizmetleri

Azra Organizasyon olarak kokteyl organizasyonlarınızda aklınıza gelebilecek her türlü hizmet 'SİZ HAYAL EDİN BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM' sloganıyla sunar...

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Azra Organizasyon nedir?

Azra Organizasyon, düğün organizasyonu, masa sandalye kiralama, kokteyl organizasyonu, nişan organizasyonu, Tiffany sandalye kiralama, Napolyon sandalye kiralama, animasyon yiyecekler, pamuk şeker, Mısır Popcorn, sünnet düğün organizasyonu ve evlenecek çiftler ile düğün sektöründe hizmet veren firmayız. Türkiye’de lider, büyük organizasyon sitesidir.

Renkli Başlangıçlar 2004 senesin den beridir alanında uzman deneyimli çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 Azra Organizasyon olarak bulunduğunuz her şehir de organizasyonunuz da hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Hayır, herhangi bir sınırlamamız yoktur. Sadece organizasyon yapılacak mekanın kriter seçenekleri sizlere sunarak detaylarını vermekteyiz.

Organizasyon türüne göre değişiklik gösteren görev dağılımı gerekçesiyle, farklı iş planlamaları yürütüyoruz.